Czy męski manicure jest bezpieczny dla zdrowia?

Profesjonalne salony urody w Warszawie i Wrocławiu korzystają tylko z jednorazowych materiałów, dlatego też zabieg manicure jest jak najbardziej bezpieczny. Doświadczeni manicurzyści powinni korzystać z profesjonalnych ubrań roboczych i specjalnych środkach do dezynfekowania.

Co warto wiedzieć?

Aby zwiększyć bezpieczeństwo zabiegu manicurzysta powinien nałożyć specjalny środek antyseptyczny do skóry na dłonie pacjenta. Wybierając salon kosmetyczny warto postawić na te firmy, które korzystają z ultradźwiękowych myjek i UV sterylizatora. Narzędzia powinny być dokładnie dezynfekowanie przed i po każdym zabiegu.

Jakie największe zalety?

Manicure męski jest idealnym wyborem dla tych Panów, którzy chcą zadbać o swoje dłonie. Dzięki zadbanym paznokciom można zrobić dobre wrażenie nie tylko na płci pięknej, ale również na partnerach biznesowych. Męski manicure od wielu lat jest oznaką wysokiego statusu społecznego i zamożności. Zadbane paznokcie są najlepszą wizytówką ludzi biznesu.

Jak wygląda manicure męski?

Męski manicure rozpoczyna się od nałożenia specjalnego środka antyseptycznego na dłonie. Następnie za pomocą pilnika nadaje się paznokciom odpowiedni kształt. Kolejnym krokiem jest odsuwanie naskórka. W tym zadaniu może pomóc specjalny pusher. Aby zmiękczyć dłonie zanurza je się w specjalnym roztworze. Za pomocą cążek manicurzysta usuwana zbędne naskórki. Na samym końcu poleruje się płytki paznokci i nanosi ochronną odżywkę.

Post Author: kosmetyczka