Galeria paznokci hybrydowych.

Dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego tak ważne jest, aby były zadbane. Ładne dłonie to nie tylko zdrowa i nawilżona skóra, ale także wypielęgnowane i pomalowane paznokcie. Nie ważne czy kobieta ma lat 20,30 czy więcej, zawsze powinna mieć piękne dłonie.

Hybryda- komfort, wygoda i moda.

Lakiery hybrydowe to bardzo wygodne rozwiązanie ze względu na trwałość hybrydy. Kobiety nie muszą co chwilę malować na nowo paznokci, gdyż hybryda utrzymuje się nawet do 3 tygodni bez oznak jakichkolwiek odprysków czy zmazania koloru. Dodatkowym atutem lakierów hybrydowych jest naprawdę szeroka gama kolorów do wyboru. Przedstawione paznokcie hybrydowe w galerii są tego najlepszym dowodem. W zależności od pory roku, okoliczności czy upodobań klientki posiadamy olbrzymi wachlarz kolorów, który zadowoli nawet najbardziej wymagające Panie.

Paznokcie hybrydowe – odrobina sztuki na co dzień.

Zdjęcia paznokci hybrydowych w naszej galerii uświadamiają nam, że nawet na tak niewielkiej powierzchni, jaką jest płytka paznokcia można stworzyć małe dzieła sztuki. Możemy wybierać wśród setek wzorów i motywów. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią paznokci hybrydowych. Mamy nadzieję, że każda z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Post Author: kosmetyczka