Innowacyjny system odbudowy paznokci IBX

Ibx system to bardzo dobry preparat, aby pielęgnacja nawet najbardziej zniszczonych paznokci była przyjemna i łatwa. Możemy bowiem w tym przypadku liczyć na bardzo szybkie nałożenie lakieru, który musimy utwardzić w lampie, nie tracimy więc czasu na wyschnięcie preparatu.

Jednak mimo tego, że system IBX System nakłada się na lakier, a nie bezpośrednio na płytkę to możemy być pewni skuteczności i wyraźnej odbudowy paznokci. Preparat bowiem wnika we wszystkie warstwy lakierów, które znajdują się pod nim.

Do jakich paznokci przystosowany jest system IBX?

ibx system

System ibx przystosowany jest do paznokci zniszczonych i pozbawionych zdrowego kolorytu. Rozjaśnia płytkę, wypełnia ubytki paznokcia, a także możemy zauważyć, że rzeczywiście eliminuje z paznokcia nieestetyczne plamki i przebarwienia. Z preparatem możemy być pewni, że poprawa wyglądu płytki paznokcia nastąpi szybko i nie będzie potrzeby zakrywania jej ciemnymi lakierami. Jest to produkt, który nadaje się do paznokci wyjątkowo opornych na jakąkolwiek pielęgnację. Słabych i łamliwych, a także przede wszystkim takich, które mają na płytce widoczne przebarwienia i plamki, bardzo trudne do zlikwidowania. Ibx system będzie też idealny w przypadku nierównych paznokci.

Post Author: kosmetyczka