Na czym polega manicure SPA?

Mogłoby się wydawać, że każda wizyta w salonie kosmetycznym jest do siebie podobna. Ważne jest to, aby usługa została zrealizowana rzetelnie i profesjonalnie. Warto jednak wiedzieć, że ofercie można znaleźć również zabiegi odprężające, które stanowią świetne oderwanie od codzienności. Przykładem jest manicure SPA Warszawa – poniżej opisano najważniejsze zalety.

Usunięcie martwego naskórka

manicure spa

Standardowy manicure obejmuje wyłącznie pielęgnację oraz stylizację paznokci. Wariant SPA pozwala kompleksowo zadbać o dłonie. Warto jest również pomyśleć o pedicure. Masaż stóp zapewnia wyjątkowy relaks, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

We Wrocławiu manicure SPA obejmuje peeling dłoni, który wykonywany jest przy zastosowaniu nowoczesnych produktów. Perfekcyjnie gładka skóra nie tylko prezentuje się lepiej, ale również zyskuje na elastyczności. Zmniejsza to ryzyko jej pękania np. na skutek niskich temperatur.

Wieloetapowa regeneracja

Manicure SPA to zabieg składający się z kilku etapów. Dzięki niemu możliwa jest dogłębna regeneracja skóry. Oprócz złuszczania wykonuje się relaksujący masaż. Najczęściej stosuje się do tego olejki eteryczne – aromaterapia staje się coraz powszechniejsza.

Maseczka nakładana na skórę dłoni posiada starannie zbilansowany skład, w którym można znaleźć drogocenne witaminy, czy też związki odżywcze. Tego rodzaju zabiegi warto jest przeprowadzać systematycznie.

Post Author: kosmetyczka