Parafina na dłonie – cudowne lekarstwo bez skutków ubocznych

Nie ma co się oszukiwać – kobiece dłonie nie mają łatwego życia. Kontakt z detergentami, środkami myjącymi, mróz, chłód, wiatr. A jednak od kobiet oczekuje się, że dłonie zawsze będą wyglądały perfekcyjnie. Parafina na dłonie to wspaniały zabieg, który przywraca dłoniom gładkość i młody wygląd.

Jak często?

parafina na dłonie

Zabieg parafiny na dłonie w Easynails można wykonywać raz w tygodniu, takie są zalecenia dla skóry zniszczonej. Żeby efekt został podtrzymany, wystarczy wykonywać zabieg raz w miesiącu. Trzeba pamiętać o tym, aby przez kilka godzin po zabiegu nie myć rąk, ponieważ wciąż trwa proces wchłaniania się składników odżywczych i witamin, stąd nie wolno tego procesu przerwać, gdyż efekt byłby niepełny. Zabieg trwa około pół godziny i jest bardzo przyjemny. Oczywiście, jak zawsze przy zabiegach, są pewne przeciwwskazania, jednak każdorazowo należy omówić je z osobą, która przeprowadza zabieg.

Zalety zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem parafiny na dłonie ma bardzo wiele zalet. Wyraźnie widoczne jest nawilżenie, wygładzenie i zmiękczenie skóry dłoni. Co ciekawe, mogą także zostać zlikwidowane małe przebarwienia. Warto powiedzieć też o stanie paznokci – parafina może wpłynąć tutaj tylko i wyłącznie pozytywnie, nie trzeba jej się bać. Nie tylko mieszkanki Wrocławia i Warszawy mogą skorzystać z dobrodziejstw zabiegu. Również mieszkanki innych i mniejszych miast i miasteczek powinny w trosce o swoje dłonie, przejść taki zabieg.

Post Author: kosmetyczka