Pedicure hybrydowy – sposób na piękne paznokcie!

Pedicure hybrydowy to zabieg, który pokochały miliony kobiet. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie pięknego wyglądu stóp. Dodatkowo wyróżnia się trwałością, dzięki czemu paznokcie pozostają lśniące i zachwycające przez wiele tygodni. Dlaczego hybrydowy pedicure jest tak popularny? Dowiesz się z naszego krótkiego artykułu. 

Pedicure hybrydowy wzory, o jakich marzy każda kobieta!

Pedicure hybrydowy to trwałość, dzięki której niesamowity efekt utrzymuje się nawet miesiąc. Co istotne, to ogromne pole do popisów dla tworzenia wielu pięknych wzorów, które stworzą zachwycającą stylizację na paznokciach. Wiele kobiet pozwala sobie na nakładanie pyłków, mieszanie barw i przyklejanie wielu ozdób, np. cyrkonii. To wszystko sprawia, że pedicure hybrydowy zachwyca i jest tak popularny wśród kobiet.

hybrydowy pedicure

Pedicure hybrydowy kolory marzeń!

Hybrydowy pedicure od easynails to niekończące się możliwości wzorów i kolorów. Niekwestionowanym hitem stylizacji jest czerwień, którą kochają praktycznie wszystkie kobiety. W ostatnim czasie niezwykle popularna jest również biel, a także czerń. Co istotne, możliwe jest mieszanie kolorów i tworzenie niezwykłych wzorów. Wiele Pań decyduje się również na malowanie kilku paznokci na inny kolor, a dwóch lub jednego na inny kolor. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie niezwykłego efektu. 

Post Author: kosmetyczka